FA

EN

AR

 

PRP چیست؟

PRP یک روش نوین و بنیادین سلول درمانی در علم پزشکی است. بطوریکه برای انجام آن تنها در یک جلسه حدودا یکساعته فقط چند سی سی از خون گرفته میشود و طی پروسه ای که روی خون انجام میشود. پلاسمای غنی شده از پلاکتها و فاکتورهای رشد خون فرد فرآوری و جداسازی میشود سپس این پلاکتها و فاکتورهای رشد پلاکتی فعال شده و به ناحیه تحت درمان با تکنیک ها و ابزارهای خاصی بصورت تزیقهای سطحی منتقل میشود و باعث سلول سازی و جوانسازی در آن محل میشود. از مزایای PRP این است که تهنا در یک جلسه و به صورت سرپایی و بدون نیاز به هیچ نوع بستری انجام میشود و چون فقط و فقط از خون خود فرد استفاده میشود؛ هیچ نوع عارضه و حساسیتی ایجاد نمی کند.

نکات اساسی و مهم در مورد PRP :

  1. PRP روشی کاملا طبیعی و بدون عازضه است. یعنی به دلیل اینکه در این روش فقط از خون خود فرد استفاده میشود , هیچ نوع ماده خارجی و غیرطبیعی در آن بکار نمیرود پس هیچگونه واکنش و آلرژی در آن دیده نمیشود و این واقعا یک معجزه شگف انگیز و کاملا طبیعی و بیخطر است.
  2. نتایج اثر PRPبسیار ماندگار است.
  3. انجام PRP بصورت سرپایی است و نیاز به زمان بسیار کمی دارد.

کاربردهای درمانی PRP :

  1. ریزش مو و طاسی سر
  2. از بین بردن چروکهای پوست صورت و گردن
  3. از بین بردن تیرگی و چین و چروکها و پف زیر چشم

ترکیب PRP با چربی چه میکند؟

برای پرکردن خطوط عمیق صورت از جمله خط خنده و خط اخم و نیز برای گونه گذاری و حجم کردن لب ها میتوان از تزریق ترکیبی PRP و چربی استفاده کرد. این روش نسبت به تزریق چربی به تنهایی و بدون PRP بسیار ارجح و کارآمدتر است زیرا نتیجه آن بسیار ماندگارتر و طولانی مدت تر است. ضمنا برای صورتهای لاغر و تکیده یا صورتهایی که خطوط چروک بسیار زیاد و عمیق دارند میتوان از این معجزه آسا استفاده کرد.

معجزه درمان با روش سلول درمانی ر ا در کلینیک آبنوس تجربه کنید.googleplus twitter facebook

دیدگاه خود را بیان کنید

غلامی

1396/07/14 - 17:31
سلام.هزینه پی ار پی و مزپتراپی برای ریزش مو جلسه ای چند هست؟ و اینکه برای درمان ریزش مو پی ار پی بهتر است یا مزوتراپی؟

مدیر

1396/07/18 - 12:53
سلام پی ارپی حدود۶۰۰هزارتومان ومزوتراپی حدود۱۰۰هزارتومان بستگی به علت ریزش مودارد

مدیر

1397/05/03 - 10:28
بله,اگر هم کامل برطرف نشه مطمین باشید کاملا کمرمگ و محو میشه

لطفا شکیبا باشید!