عيادة آبنوس هي فرصة لتجربة الصحة والجمال

هذه المجموعة هي مساحة هادئة وقيمة لتعيد لك الصحة والجمال ، وهنا يتم توفير كل شيء بطريقة تجعلك كضيف هذه المجموعة تحقق النتيجة المرجوة.

خطوات البحث عن الجمال

إذا كنت ترغب في الحفاظ على قوة شعرك ، فیجب أن تعلم أن شعرك قادر بشكل طبيعي على المراقبة بنفسه.

خريطة كنز الجمال

إذا كنت ترغب في الحفاظ على قوة شعرك ، فیجب أن تعلم أن شعرك قادر بشكل طبيعي على المراقبة بنفسه. بالطبع ، لا يضر الاستخدام الجزئي لمنتجات العناية بالشعر ، ولكن فقط في حالة استخدام المنتجات المناسبة لشعرك ، والأهم من ذلك ، استخدام هذه المنتجات بشكل صحيح.

تجمیل في عيادة الأبنوس

إذا كنت ترغب في الحفاظ على قوة شعرك ، فیجب أن تعلم أن شعرك قادر بشكل طبيعي على المراقبة بنفسه. بالطبع ، لا يضر الاستخدام الجزئي لمنتجات العناية بالشعر

الأخبار والمقالات

آخر الأخبار والمقالات المفيدة عن جمال وصحة المطر

ماسک قهوه مانع از پیری پوست

3 سنواتمنذ

خواص گوناگون ماسک شیر و عسل برای پوست

3 سنواتمنذ

تاثیرات ماسک انجیر بر روی پوست

3 سنواتمنذ

الاستشارة الشحمية

الاستشارة الشحمية

لیپوماتیک ابزاری جهت زیبایی و جلوه دادن به اندام می باشد نه روشی جهت کاهش وزن عمل لیپوماتیک با برداشتن چربی توسط یک ابزار تو خالی به عنوان کانولا از مناطق مختلف مانند:کمر،شکم،داخل پاها،داخل زانو ها،زیرفک، سینه (مردان)انجام می گردد. +لیبوماتیک سلول های چربی را به طور دائم از بین می برد و باعث تغییر شکل بدن میشود اما اگربعد از عمل شیوه زندگی سالم نداشته باشید این احتمال وجود دارد که سلول های چربی باقی مانده بزرگتر شوند. +در موردی که بدن شما در مناطق معینی مصوبات چربی انباشته کرده است و با رژیم و ورزش این چربی ها از بین نمی رود،عمل لیپوماتیک برای شما مناسب می باشد.
استشارة جراحة الثدي

استشارة جراحة الثدي

پستان یکی از عناصر اصلی بدن زن است که زیبایی آن از لحاظ روانشناختی منجر به بالا رفتن عزت نفس می شود؛ به همین دلیل جراحی های زیبایی سینه در دنیا جزو رتبه های اول عمل های زیبایی می باشد. * جراحی های زیبایی سینه (پستان) : ۱- افزایش حجم سینه پروتز سینه ۲- بالا بردن سینه لیفت سینه (ماستوپکسی) ۳- کاهش حجم سینه ماموپلاستی
رأب الجفن (إزالة الجفون المتدلية والانتفاخ حول العينين)

رأب الجفن (إزالة الجفون المتدلية والانتفاخ حول العينين)

نوعی جراحی جهت برطرف کردن افتادگی پلک ها که ممکن است شامل از بین بردن ماهیچه، پوست و چربی های اضافه باشد. با افزایش سن پلک های شما کشیده می شوند و ماهیچه های پشتیبان آن ها ضعیف می شوند، در نتیجه چربی اضافه ممکن است در بالا و زیر پلک های شما جمع شود و باعث افتادگی ابروها و افتادگی پلک های بالایی و پایینی پلک های شما شود. این افتادگی نه تنها باعث پیرتر نشان دادن سن شما می شود بلکه پوست شدید در اطراف چشمان شما می تواند دید شما را کاهش دهد. بلفاروپلاستی می تواند این مشکلات بینایی را کاهش داده یا از بین ببرد و باعث شود چشم شما جذابتر و زیباتر شود.
نصائح حول شد بشرة الوجه (شد الوجه)

نصائح حول شد بشرة الوجه (شد الوجه)

یکی از انواع لیفت و کشیدن پوست که توسط جراح پلاستیک در کلینیک آبنوس مشاوره و ویزیت، و در مرکز جراحی انجام می شود و ظاهر صورت را بسیار شاداب تر و جوان تر می کند. سن مناسب حدودی برای انجام این جراحی حدود ۵۰ سال می باشد که باز هم باید از نزدیک میزان شلی و افتادگی پوست دیده شود. در این عمل جراحی قسمت هایی که در ۲ طرف ناحیه فک دچار شلی و افتادگی شده و پوست کمی آویزان شده، کامل برداشته می شود.
استشارات شد البطن (جمال ولياقة الجسم والبطن)

استشارات شد البطن (جمال ولياقة الجسم والبطن)

یک روش جراحی زیبایی است که با ازبین بردن چربی و پوست اضافه به صاف کردن شکم و محکم تر کردن ماهیچه های شکمی،کمک میکند. این روش یک عمل جراحی اساسی است ،بنابراین مهم است که وضعیت خود را آنالیز کنید سپس تصمیم به انجام بگیرید. برای افرادی که علی رغم رژیم و ورزش شکم بیرون زده دارند و افرادی که به دنبال کاهش وزن یا بازرسی پوست شل و آویزان دارند این روش جراحی مناسب می باشد.
تجميل الأنف

تجميل الأنف

- جراحی زیبایی بینی است که باعث تغییر بینی می شود که می تواند اندازه و شکل و یا نسبت بینی را تغییر دهد. - انگیزه جراحی زیبایی بینی ممکن است تغییر شکل بینی، بهبود تنفس، ترمیم ناهنجاری های ناشی از آسیب، اصلاح نقص هنگام تولد است. - قسمت فوقانی بینی دارای ساختار استخوانی و قسمت پایینی آن غضروف است. رینوپلاستی می تواند آستخئان، غضروف ، پوست یا هر سه مورد را تغییر دهد.

ميزوثيرابي التخسيس

ميزوثيرابي التخسيس

جهاز MAX3

جهاز MAX3
التجويف مع الترددات اللاسلكية

التجويف مع الترددات اللاسلكية

التجويف مع الترددات اللاسلكية
تحلل الدهون بالتبريد

تحلل الدهون بالتبريد

تکنیکی غیر جراحی برای کاهش چربی های موضعی است که نسبت به سایر روش های تهاجمی تر مثل لیپوساکشن خطر کمتری دارد. در این روش که نام دیگر آن فریز کردن چربی است از طریق سرد کردن بافت چربی به شکستن پیوند بین بافت اتفاق می افتد و باعث کاهش چربی در آن منطقه، بدون آسیب سایر ارگان ها می شود. در این روش از یک اپلیکاتور مکنده روی پوست استفاده می شود که در تماس با پنل های سرد کننده است. بیمار چند دقیقه احساس سرما میکند و بعد هم با حالت بی حس شدن کم کم از بین می رود.
جهاز in-body (جهاز تحليل تكوين الجسم)

جهاز in-body (جهاز تحليل تكوين الجسم)

تکنولوژی inbody تست دیدی کلی از تعادل ترکیبات بدن را نشان می دهد. درصد آب، پروتئین، مواد معدنی، چربی بدن که این اجزا ارتباط نزدیکی با وضعیت سلامتی بدن دارد. در این دستگاه از طریق ارسال سیگنال الکتریکی به داخل بخش بخش قسمتهای مختلف بدن میزان اجزای مختلف اندازه گیری می شود که بر اساس میزان آب در هر قسمت و مقاومت الکتریکی هر بخش مشخص می شود.
أكسجين الجلد

أكسجين الجلد

اکسیژنه کردن پوست یا اکسیژنومیشیال، یک تکنولوژی جدید پوستی است و کار آن برداشتن پوست مرده در واقع سلول های کراتینی لایه شافی پوست هست که از سطحی ترین لایه پوست برداشته می شود
ترطيب الشعر

ترطيب الشعر

ترطيب الشعر
الهدرجة

الهدرجة

آکواشور H2 یا هیدروژن رسانی یا آبرسانی عمیق پوست، درمان برداشت جوش های سر سفید و سر سیاه می باشد و همینطور رطوبت رسانی عمقی پوست را انجام می دهد
شعر البوتوكس

شعر البوتوكس

بوتاکس مو مانند بوتاکس باعث صاف شدن و پرپشت دیده شدن مو ها می باشد. از طریق درمان مو یا نرم کنندگی عمق موها، ساقه های مو را با یک فیلر مثل کراتین می پوشاند و هر شاخه شکسته شده و نازک شده مو را پر می کند که منجر می شود که پرتر شدن موها و صاف تر شدن آن ها.
العلاج بالبارافين

العلاج بالبارافين

در این متد که از پارافین نسبتاً گرم استفاده می شود، برای نرم شدن پوست از آن استفاده می کنند بخصوص برای نواحی مثل آرنج و یا حتی دستانی که پوست خشک دارند بسیار مؤثر است و خطوط روی پوست را بهتر می کند. و در واقع پارافین علاوه بر اثر نرم کنندگی خود با حرارت و افزایش جریان خون در منطقه این کار را انجام می دهد. حتی تا حدودی به ریلکسیشن عضلات و کاهش سفتی و گرفتگی مفاصل کمک می کند.
اکتولاین

اکتولاین

این دستگاه skin care هست و برای مراقبت های پوستی استفاده می شود و در واقع دارای 8 سرهست که کار های مختلفی را با آن ها می توان انجام داد. در واقع مورد استفاده این دستگاه هم برای افرادی هست که از ابتدای امر می خواهند از خدمات زیبایی بهره مند شود و یا افرادی که کاری روی پوستشان مثل لیزر انجام شده و پوست دچار خشکی شده وبرای رفع خشکی و یا التهاب پوست می توانند از این دستگاه استفاده کنند.
تقشير الجلد

تقشير الجلد

یک پورسه نسبتا غیر تهاجمی است برای بازسازی کلی پوست از لحاظ مواد و استحکام .در این روش شواهد آسیب های ناشی از نور خورشید چروک ها ،خطوط ریز و لک های ناشی از افزایش سن ،اسکار آکنه،ملاسما و سایر وضعیت های پوست بهبود می یابد . در این روش از یک ابزار خاص با سطح سانیده استفاده می شود که سطح خارجی پوست را لایه برداری میکند.در این روش از پودر های آلومینیوم اکسید با بی کربنات سدیم و یک دستگاه مکش استفاده می شود. در همه نوع پوست و رنگ بی خطر است .
ارفع بالخيط

ارفع بالخيط

یک پروسه نسبتاً تهاجمی است که از طریق کارگذاری نخ های طبی داخل پوست و کشیدن پوست باعث سفت شدن آن می شود. روشی بی خطر است با دوره بهبودی سریع و عوارضی مثل قرمزی، کبودی و ورم که در محل کارگذاری نخ اتفاق می افتد. این روش ظرف مدت ۴۵ دقیقه قابل انجام است و برگشت به کار و زندگی سریعاً قابل انجام است. اثرات ماندگاری این روش به طور متوسط ۱-۳ سال است و بهتر است برای اثرات بهتر با سایر روش های جوان سازی ترکبیب شود.
نانو فت (Nanofat)

نانو فت (Nanofat)

متد تزریق چربی به روش سنتی برای افزایش حجم و حجم دهی صورت افرادی که یا صورت استخوانی دارند و قصد تغییر چهره خود و یا تا حدودی قصد پر کردن صورت را دارند استفاده می شود. همچنین در افادی که خطوط چروک و یا افتادگی و شلی پوست به علت لاغر شدن و کاهش وزن و یا افزایش سن در آن ها شدید است برای پر کردن این شیار ها کاملاٌ مؤثر است و با تزریق حدود ۳ جلسه چربی تقریباً درصد بالایی از چربی تزریق شده تا سال ها ماندگار خواهد بود.
علاج الكربوكسي

علاج الكربوكسي

روشی است که توسط FDA مورد پذیرش است. هیچ عارضه جانبی ندارد. برای درمان سلولیت، استریا های یا شکاف های پوستی و تیرگی دور چشم به کار می رود و در موارد ریزش موها در نواحی پلک ها، گردن، صورت، بازوها، باسن، معده و پاها قابل انجام است. در این روش از فشار گاز دی اکسیدکربن ککه به طور طبیعی هم در بدن وجود دارد استفاده می شود.
التردد الراديوي الجزئي (القرمزي)

التردد الراديوي الجزئي (القرمزي)

یک درمان انقلابی در جهت جوانسازی و سفتی پوست این دستگاه می باشدريال زیرا توسط این دستگاه پوست لایه برداری می شود اما شدت لایه برداری آن فقط در حدی است که میزان قرمزی و دوره نقاهت تاحدود ۲۴ ساعت بیشتر نیست و شما کاملاً می توانید به کارهای روزمره خود بپردازید. با لایه برداری که همراه با امواج رادیوفرکانسی همراه است پوست شما شادابتر، جوانتر، روشنتر و به مرور با تکرار جلسات کم کم سفت تر خواهد شد و لیفتینگ پرامی کند.
هایفو  (Hifu)

هایفو (Hifu)

یکی از تکنینک های غیر تهاجمی درمانی برای حرارت دادن به بافت کلاژن است که در واقع می توان به بالاترین تاثیر و بیشترین لیفتینگ را در میان تمام دستگاه های موجود، از آن نام برد. در واقع در این روش میزان تولید کلاژن افزایش می یابد که منجر به سفت شدن پوست می شود. امواج اولتراسوند یا امواج فراصوتی هیچ عارضه ای ندارند و حتی این دستگاه از نظر PDA نیز کاملاً تایید شده است، امواج فراصوت وارد لایه عمقی که لایه ای به نام SMAS در روی عضله سفت شده و روی بافت کلاژن و ایلاستین آن قسمت اثر گذاشته و اثر حرارتی آن منجر به دوباره سازی و نو سازی کلاژن ها شده و کلاژن های جوان و پر اب جایگزین رشته های کلاژن پیر و فرسوده می شود.
الوخز بالإبر الدقيقة + البلازما الغنية بالصفائح الدموية

الوخز بالإبر الدقيقة + البلازما الغنية بالصفائح الدموية

ناگفته نماند میکرونیدلینگ علاوه بر ناحیه صورت در ناحیه گردن نیز قابل انجام است و کسانی که از خطوط گردن ناراحت و ناراضی هستند می توانند از این روش با نتایج بسیار رضایت بخش نیز استفاده کنند. میکرونیدلینگ همراه prp برای جوان سازی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اگر به جای مزونیدلینگ که توضیح آن داده خواهد شد و از داروهای مزوتراپی استفاده می شود از میکرونیدلینگ همراه prp استفاده شود، اثرات مفید آن بیشتر خواهد بود و بیشتر روی خطوط ریز صورت مؤثر می باشد.
مزونیدلینغ

مزونیدلینغ

یک درمان پوستی پیشرفته برای تولید و دوباره سازی کلاژن می باشد. در واقع تمام عملکرد های میکرونیدلینگ که در همان قسمت کامل توضیح داده شد، در اینجا انجام می شود با این تفاوت که همزمان از دارو های مزوتراپی هم استفاده می شود.در واقع در مزوتراپی از دارو های ویتامینی، آنزیم ها و هورمون ها و عصاره گیاهان استفاده می شود که منجر به جوان سازی و سفتی پوست می شود،
ميكرونيدلينغ

ميكرونيدلينغ

میکرونیدلینگ یا درمان تحریک کلاژن سازی در واقع دستگاه تولید کلاژن های جدید برای ایجاد پوستی سفت، شفاف و با قوام است. از میکرونیدلینگ در صورت برای درمان اسکار یا رد جوش، چروک، لک، منافذ بزرگ و همینطور شلی و افتادگی پلک استفاده می شود و در بدن نیز جای رد بخیه، رد عمل های سزارین و یا لک ها و تیرگی های پوست، استریا و یا همان خطوط ناشی از افزایش و کاهش وزن.
الميزوثيرابي

الميزوثيرابي

این تکنیکی است که در آن ویتامین ها ، آنزیم ها ، هورمون ها و ترکیبات گیاهی با هدف جوان سازی و سفت شدن پوست و از بین بردن چربی تزریق می شود. موارد زیر را استفاده کنید: _ چربی های معده ، ران ها ، باسن ، لگن ، پاها ، بازوها و صورت را از بین ببرید کاهش سلولیت بهبود چین و چروک پوست پوست شل و شکننده را محکم کنید لکه های پوستی
حقن البوتاكس

حقن البوتاكس

بوتولونیم توکسین، سم عامل ایجاد بیماری بوتولیسم است که کاربردهای بالینی مختلفی دارد. تزریق این ماده باعث بهبود مواردی از مشکلات زیبایی پوست می شود که در اثر انقباضات عضلانی ایجاد می شود. مکانیسم عملکرد این ماده به سروتیپ های مختلف این توکسین مربوط می شود که در زمینه زیبایی بیشتر از تیپ A این توکسین استفاده می شود.
حقن الجل والدهون

حقن الجل والدهون

چربی بدن فیلری عالی از بافت نرم فراهم می کند. این چربی از نواحی شکم، ران ها و باسن قابل برداشت است. این روش هم به صورت سرپادی و هم در اتاق عمل با بیهوشی قابل انجام است. در مورد ژل هایی که در کلینیک آبنوس استفاده می شود ژلهای کاملا استاندارد که مجوز وزارت بهداشت دارد و از انواع کشورهای اروپایی هست استفاده می شود امروزه خیلی از افراد به تزریق فیلر ها و ژل روی می آورند و در نتیجه تمام تلاش ما این است که بهترین و مطمئن ترین محصول را به شما ارائه کنیم
زراعة الشعر بالبلازما الغنية بالصفائح الدموية

زراعة الشعر بالبلازما الغنية بالصفائح الدموية

Platelet-Rich-Plasma يك فرآورده خوني به معناي پلاسماي غني از پلاكت است كه طي يك فرآيند جداسازي از خون تازه و لخته نشده تهيه مي شود و پلاكتها در پاسخ به آسيب بافتي و پارگي عروق فعال مي شوند و با ايجاد بلاك پلاكتي و لخته منجر به انعقاد خون شده و سپس با ترشح پروتئينهاي خاصي ترميم بافتي را سبب مي شوند.
زرع ندبة جراحية أو خياطة

زرع ندبة جراحية أو خياطة

مو بر روی اسکار و ۳۰ به علت آن و عمق آن ممکن است رشد بکند یا رشد نکند این نکته معمولاً طی شرح حالی که پزشک معالج شما از شما بگیرد مشخص می‌شود که معمولا اگر ضایعه ضخامت بالای داشته باشد
زراعة اللحية والشارب

زراعة اللحية والشارب

برای کاشت ریش و سبیل هم مانند سایر روش های کاشت از موهای بانک موی سر که همان موهای پشت سر هست استفاده می‌شود بعضی از مراجعه کنندگان در سنین بالای ۲۵ سال هستند که ناحیه ریش و یا حتی با سبیل و یا چانه آنها رشد موها به صورت پراکنده بوده و در نتیجه برای پر شدن ناحیه رشت و یا سایر مناطق مراجعه می‌کنند که البته باید حتماً در ابتدا توسط پزشک ویزیت شوند. در بعضی موارد کاشت ریش به علت یک سری جراحات در ناحیه صورت یا گونه که دیگر در این قسمت موی رشد نکرده و یا سوختگی در همان مکان هست که کاشت مو انجام میشود.
زراعة الحاجب

زراعة الحاجب

بدون تردید داشتن ابرو سالم در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد. ما درکلینیک کاشت مو در آبنوس در مشهد به طور تخصصی بر رویکاشت مو ،ابرو ومژه با دستگاه هایی مختلفی در این امر با مناسب ترین هزینه کاشت ابرو در کلینیک کاشت مو آبنوس مشهد در حال فعالیت می باشیم .
زراعة الشعر

زراعة الشعر

ما مفتخریم که جزو بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد هستیم و به روش هایی مختلفی در حال کاشت مو هستیم . که این روش ها کاشت مو به روش sut ،کاشت مو به روش FUT ،کاشت مو به روش FIT ،کاشت ریش و سیبیل ،کاشت اسکار جراحی یا بخیه ،کاشت ابرو ،کاشت مو به روش FIT –FUT ترکیبی فعالیت می نماییم
لیزر IPL

لیزر IPL

یک نوع روش درمانی سبک می باشد که بیش از یک ؟؟؟ از نور را ارسال میکند که می تواند به طور همزمان طیف وسیعی از شرایط پوستی را درمان کند. این نوع روش مشابه درمان با لیزر است اما تمرکز و اثر بخشی کمتری نسبت به لیزر دارد. نور IPL بدون آسیب رساندن به لایه بالایی (اپیدرم) به لایه دوم پوست(درم) نفوذ میکند؛ بنابراین آسیب کمتری به پوست وارد می کند.
جهاز R2PL

جهاز R2PL

اين دستگاه براي درمان ضايعات عروقي ، جوانسازي ، رفع پيگمانتها (ضايعات رنگدانه دار ) كارآمد مي باشد . از مزاياي اين دستگاه مي توان به سيستم Cooling بسيار قوي ، LCD مجهز به ذخيره سازي اطلاعات اشاره كرد. همچنين با توجه به سيستم Rotatien فيلتر دستگاه مستقيما روي لامپ مي باشد كه براي تغيير مد لازم به تغيير فيلتر نيست و براي هر مد لامپ تغيير مي كند و نتيجه با سرعت بالاتري ميتوان كارهاي مختلف مذكور را با اين دستگاهها انجام داد
ليزر منخفض الطاقة

ليزر منخفض الطاقة

طول موجی از لیزر با سطح پایین است که با استفاده از نور مادون قرمز باعث ترمیم بافت , کاهش التهاب و تورم افزایش گردش خون و کاهش و تسکین درد حاد و مزمن می شود. از این فناوری جهت تحریک فولیکول های مو استفاده میشود. بدون آسیب زدن باعث تقویت جریان خون به ریشه‌های مو ،آوردن مواد مغذی و انرژی لازم برای رشد موها می شود. درمان معمولاً یک تا دو دقیقه در هر نقطه و در کل ۳۰ دقیقه به طول می انجامد.
ليزر كيوسويتش

ليزر كيوسويتش

یک لیزر غیر تهاجمی با کیفیت بالاست که پرتویی از انرژی با طول موج خاص را بر روی پوست اعمال می‌کند. در این روش لیزر انرژی نور خود را به سمت رنگدانه هدایت می کند و این انرژی توسط رنگدانه ها جذب می‌شود و باعث شکسته شدن رنگدانه ها به قطعات کوچکتر می شود و به طور طبیعی توسط بدن و پوست پاک میشوند. در طول درمان با لیزر فقط بر روی رنگدانه ها اثر می‌گذارد و بدون اینکه پوست اطراف آسیب ببیند.چند ساعت بعد از درمان نقاط تیره تر می شوند و روند ترمیم و لایه برداری ملایم از روز بعد شروع می‌شود. که روند ترمیم پوسته از زخم یعنی ۲ تا ۷ روز به طول می‌انجامد.
ليزر ثاني أكسيد الكربون الجزئي

ليزر ثاني أكسيد الكربون الجزئي

لیزر co2 فرکشنال یکی از جدیدترین پیشرفت ها در درمان جوانسازی پوست بدون جراحی است در این روش لیزر نور را به لایه‌های عمیق‌تر پوست منتقل می کند و باعث آسیب کنترل شده به سلولها و روند طبیعی پوست می شود با این فرآیند به سلول ها آموزش می دهد قوی تر محکم تر و سریع‌تر رشد کنند بنابراین پوست صاف تر و یکنواخت تر خواهد شد.
ليزر ديود

ليزر ديود

از آنجا که لیزر دایود تخصصی ترین نوع لیزر برای فولیکول مو می باشد،این دستگاه نسبت به همتایان خود اثربخشی بیشتر در نتیجه طول درمان کوتاهتری داردو از مزایای دیگر آن می توان به بی ضرر و بی عارضه بودن این روش اشاره کرد. لیزر دایود از جمله لیزرهای موهای زائد است که برای افرادی که پوست سفید و موی ضخیم دارند قابل استفاده می باشد کمی دردناکی لیزر نسبت به الکساندرایت بیشتر است، درد تراکم موهای ضخیمتر است، بسیار خوب پاسخ دهی به لیزر خواهند داشت اما بعد از نازک شدن موها برای دوام بتر شدن اثر لیزر اثر روی موهای نازک تر معمولاً ر ادامه از لیزرهای الکساندرایت استفاده می شود
الكسندريت ليزر

الكسندريت ليزر

کلینیک باران مجهز به چندین دستگاه لیزر موهای زائد است که در میان آن ها 3 دستگاه الکساندرایت شامل یک دستگاه الکس کوانتا و 2 دستگاه الکس دکا موتوس AX و AY(2019) می باشد که برای انواع رنگ پوست تیره تا روشن، حتی پوستهای برنزه و انواع موهای کرکی و نازک تا کاملاً ضخیم و با هر رنگی قابل انجام است و ماندگارترین اثر لیزر بی دردترین و بی خطرترین و بدون هیچ عارضه ای برای فرد مراجعه کننده همراه است لیزر های الکساندرایت موجود در کلینیک باران و مجموعه ترکیبی از یزر الکس و اندیاگ هست که اندیاگ روی رنگدانه ها بیشتر اثر می کند در نتیجه اثرگذاری روی رنگ مو را چندین برابر می کند و قدرت آن در از بین رفتن موها بیشتر خواهد بود و در نتیجه برای تمام تیپ های پوستی کاملا قابل استفاده است که حتی افراد با پوست تیره و یا سبزه هم می توانند از آن استفاده کنند.
سابسیزن

سابسیزن

ساب سیژن یک پروسه جراحی کوچک است که برای درمان اسکارهای فرورفته پوست و چین های پوستی به کار می‌رود. در این روش یک سوزن خاص از طریق سوراخ سطحی وارد پوست میشود با دستکاری زیر پوست زنجیره‌های فیبروزه و سفت شده اسکار را می شکند و آن را از پوست زیرین جدا می کند. از بین رفتن زنجیره‌های فیبروتیک و ورود مجدد کلاژن برای بازسازی زخم ایجاد شده باعث بهبود ظاهری اسکار می شود.یک پروسه سرپایی و بسیار قابل تحمل و پذیرش از سوی بیمار است.
الطب النفسي

الطب النفسي

در این روش که یکی از روش های درمانی بسیار مفید و مؤثر و در عین حال بسیار زود بازده برای عروق واریسی می باشد. پزشک متخصص ماده ای را به داخل عروق واریسی تزریق می کند که باعث جمع شدن عروق می شود که هم برای عروق واریسی و هم عروقی که به اصطلاح عنکبوتی گفته می شود و مثل تار عنکبوت تنیده شده بسیار درهم و ریز هستند قابل استفاده می باشد. در این روش در واقع هیچ جراحی اتفاق نمی افتد و فقط با یک تزریق درمان انجام می شود. در این متد در واقع ماده ای که به داخل عروق تزریق میشود باعث می شود تا عروق کمی ملتهب شود و ورم کند و این موضوع را، عبور جریان خون بسته و عروق می شکند و در نتیجه از بین می رود.

أخذ عينات لتشخيص الآفات الجلدية (خزعة)

أخذ عينات لتشخيص الآفات الجلدية (خزعة)
الكي الكهربائي للآفات الجلدية

الكي الكهربائي للآفات الجلدية

یک نوع دستگاه الکتروسرجری است که شامل یک دستگاه و یک دسته کورت است با تیغه سردسته که بر اساس نوع ضایعه تغییر می کند و حین کار دستگاه اسموک برای مکش بخارات حاصل از آسیب بافت به کار میرود. روشی کم تهاجمی برای درمان ضایعات پوستی سطحی داخل اپیدرم و درم به طور گسترده ای به کار می رود. آماده سازی قبل از شروع کار استفاده از بی حسی(لیدوکائین) به شکل تزریقی یا بدون اپی نفرین یا پمادهای موضعی بی حسی بر اساس نوع ضایعه می باشد بعد از تمیز کردن محل ضایعه.
العلاج بالتبريد

العلاج بالتبريد

کرایوتراپی یا به عبارتی که کرایو سرجی به طور گسترده برای درمان ضایعات خوش خیم و بدخیم پوستی به کار می رود. که روشی بسیار مقرون به صرفه و قابل دسترس و سریع می باشد که کمتر هم نیاز به بی حسی دارد در این روش از بخار های نیتروژن مایع در دمای °۱۶۸- استفاده می‌شود که منجر به تخریب سلول های پوستی با ضایعه مورد نظر می شود. کرایوتراپی با تکنیک های مختلفی بر اساس نوع ضایعه انجام می‌شود این ضایعات پوستی شامل موارد خوش خیم مثل انواع لنتیگو یا ضایعات متاثر از نور خورشید،کراتوز سبورئیک ،کلوئید و انواع زگیل می‌باشد.
زيارة مرضى الجلد

زيارة مرضى الجلد

محیط یک اتاق خصوصی و گرم با نور طبیعی یا نور مصنوعی خوب که رنگ طبیعی پوست بیمار را تغییر ندهد ضروری است. یک لامپ با قدرت بزرگ نمایی خوب برای ارزیابی ضایعات مفید است و جستجوی تغییرات پوستی مخفی را امکان پذیر می کند . یک تخت معاینه باعث می شود بیمار دراز بکشد، طوری که پوست در وضعیت رلاکس بررسی شود.

تمطر رغباتك

وردي أصغر ، حياة أعذب

حجز واستلام المواعيد

هذه المساحة هاديئة وتستحق أن تعيد لك الصحة والجمال.احجز واستقبل المواعيد

before-after-1 before-after-2

نحن نعرف

سر جمالك

إذا كنت ترغب في الحفاظ على شعرك قويًا ، فعليك أن تضع في اعتبارك أن شعرك قادر بشكل طبيعي على الاعتناء بنفسه. بالطبع ، لا يضر الاستخدام الجزئي لمنتجات العناية الاصطناعية بالشعر ، ولكن فقط في حالة استخدام المنتجات المناسبة لشعرك.

الجلد والجمال

لیزر دایود

زملائنا

حفاظ علی جمال و اناقة كل شخص الذي یعتبر له كنز ثمين هدية إلهية ، لا یمکن دون توفير الاسترخاء النفس والحفاظ على كرامته الإنسانية. نظراً بأن تجربة الجمال، في جو VIP ومريح ، تستحق كل شخص یبحث عن الجمال ، فقد هیأنا مجموعة حديثة و مجهزة وجميلة کمعرض فاخر للأحباء الذي يهتمون بالحفاظ و العناية بالجمال الظاهري و الاسترخاء الباطنية، في بيئة خالية من أي قلق و ازدحام الذي عادتاً یری في المراکز الطبية، حتى يتمكنوا من الاهتمام بهذا الأمر المهم

  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner