لیزر

ما در کلینیک آبنوس مشهد با تکنولوژی های پیشرفته‌ای درزمینه لیزر درمانی که در حل مشکلات پوستی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است . امروزه لیزرها برای درمان و همچنین برای زیبایی چهره و بدن استفاده می‌شوند.

کلینیک آبنوس احمدآباد مشهد
درمان لیزر کلینیک آبنوس مشهد

مرکز پوست و مو آبنوس مشهد مفتخریم در مرکز پزشکی زیبایی آبنوس ارمغان سلامت و زیبایی را که ره آورد سالها تجربه ارزشمند و پشتوانه علمی کارآمدمان است ، به حضورتان تقدیم داریم . این مرکز مجهز به جدیدترین دستگاههای تشخیصی و درمانی پیشرفته مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد . تلاش خالصانه ما احیاء سلامتی ، جوانی و طراوت پوست شماست .

شایان‌ذکر است که استفاده ازدستگاه لیزر به‌روز دنیا مجهز به سیستم‌های خنک‌کننده قوی، درمان مؤثر، ایمن و بدون عارضه‌ای را برای مراجعین به ارمغان آورده است. استقبال چشمگیر مراجعین از نحوه خدمت رسانی و همچنین اثربخشی دستگاه‌های لیزر بدون کمترین عارضه در طول سالیان گواه این امر است.

از سوی دیگر جهت تطابق با جدیدترین تکنولوژی‌های دنیا، این کلینیک به نوسازی و جایگزینی مداوم دستگاه‌های جدید با انواع قدیمی تر اهتمام می‌ورزد.

خاطر نشان می گردد، برای انجام لیزر موهای زائد، رفع ( پاک کردن) تاتو، جوان سازی پوست و اسکار( جای زخم جراحی و سوختگی) می توانید کلینیک آبنوس مشهد مراجعه کنید.

همچنین برای اطلاعات کمیلی تر در مورد لیزر از مطالب زیر نیز استفاده نمایید:

لیزر دایود و فرکشنال

کاربردهای درمانی لیزر فراکشنال

نکاتی کلیدی در مورد لیزر دایود

با لیزر Co2 فراکشنال جوان شوید

درمان پر مویی با لیزر

سوال های شما درباره لیزر موهای زائد