لیزر الکساندرایت

کلینیک باران مجهز به چندین دستگاه لیزر موهای زائد است که در میان آن ها 3 دستگاه لیزر الکساندرایت شامل یک دستگاه الکس کوانتا و 2 دستگاه الکس دکا موتوس AX و AY(2019) می باشد.

انواع پوست با لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت برای انواع رنگ پوست تیره تا روشن، حتی پوستهای برنزه و انواع موهای کرکی و نازک تا کاملاً ضخیم و با هر رنگی قابل انجام است و ماندگارترین اثر لیزر بی دردترین و بی خطرترین و بدون هیچ عارضه ای برای فرد مراجعه کننده همراه است

اثر گذاری لیزر الکساندرایت

لیزر های الکساندرایت موجود در کلینیک باران و مجموعه ترکیبی از یزر الکس و اندیاگ هست که اندیاگ روی رنگدانه ها بیشتر اثر می کند در نتیجه اثرگذاری روی رنگ مو را چندین برابر می کند و قدرت آن در از بین رفتن موها بیشتر خواهد بود و در نتیجه برای تمام تیپ های پوستی کاملا قابل استفاده است که حتی افراد با پوست تیره و یا سبزه هم می توانند از آن استفاده کنند.

انتخاب لیزرهای الکساندرایت

انتخاب لیزرهای الکساندرایت که با لیزر اندیاگ ترکیب شده اند بهترین انتخاب برای از بین رفتن چون از چند جهت روی موها اثر منفی خواهد داشت و به این وسیله موها را از بین خواهد برد.

در لیزر الکس کوانتا این مهم انجام شده و در 2 دستگاه دکا AX و AY علاوه بر آن، سرعت شات بالا و بزرگی سانریشات ، بسیار مؤثرتر خواهد بود.
البته شایان ذکر است که همیشه بهترین نوع لیزر را برای پوست شما، پزشک معالجتان تعیین خواهد کرد تا در بهترین و کوتاهترین زمان ممکن، بیشترین نتیجه برای شما حاصل شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لیزر الکساندرایت می توانید به لینک هایی زیر مراجعه کنید.

نکات که باید برای از لیزر موهای زائد بدانید.

لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت.

درمان پر مویی بالیزر یا الکترولیز؟!

باید گفت که  این در موراد دیگر نیز از جمله :

کاربردهای لیزر الکساندرایت

رفع موهای زائد

رفع موهای زائد

نور لیزرهای الکساندرایت در ساختار موها توسط ملانین جذب می‌شود. هر بار تاباندن لیزر طی یک دوره‌ی چند میلی ثانیه‌ای، توسط ملانین موجود در فولیکول جذب می‌شود. این انرژی در فولیکول مو تبدیل به گرما می‌شود. سلول‌های بنیادی عملکرد موی خود را از دست می‌دهد. بنابراین، رفع دائمی موهای زائد بدن بطور دائمی حاصل می‌شود. در صورتی که رنگ پوست تیره‌تر از رنگ ملانین باشد، انرژی لیزر توسط پوست جذب می‌گردد. این امر می‌تواند باعث سوختگی و ایجاد لک روی پوست شود. به همین دلیل از لیزر الکساندریت تنها برای پوست روشن قابل استفاده است.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست-

لیزر الکساندرایت مقادیر زیادی گرما را به پوست اعمال می‌کند که باعث تحریک تولید کلاژن می‌گردد. این امر منجر به سفت شدن پوست از طریق انعقاد خون می‌شود که بافت و رنگ پوست را بهبود می‌بخشد. این روش نه تنها یک درمان عالی برای جوانسازی پوست است، بلکه تاثیر پیری بر روی رنگدانه‌های پوست را نیز به حداقل می‌رساند.

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست با لیزر الکس یک روش ثابت شده برای رفع چین و چروک‌ها، لکه‌های پیری، جای جوش و سایر لکه‌ها و نیز سفت کردن پوست و یکنواخت کردن رنگ پوست می‌باشد. آنچه که بیمار در حین بازسازی سطح پوست با لیزر حس می‌کند بستگی به عمق و ناحیه تحت درمان و تحمل وی در برابر درد دارد. درمان‌های لیزر در عمق بیشتر (که برخی از لایه‌های بیرونی پوست برداشته می‌شوند) ممکن است مستلزم استفاده از بی‌حس کننده موضعی یا آرام بخش داخل وریدی برای راحتی بیمار باشند.

تغییر رنگ پوست 

تغییر رنگ پوست

طول موج لیزر الکساندرایت ظاهر رنگدانه‌های ناخواسته در پوست را با استفاده از نور و هدف قرار دادن ناحیه‌ی تغییر رنگ داده کاهش می‌دهد یا از بین می‌برد. این روش اثرات پیری ناشی از آسیب نور خورشید را از بین برده و لکه‌های پوستی (لکه‌های ناشی از نور خورشید، لکه‌های پیری و کک و مک) در نواحی تحت درمان را برطرف می‌کند. در حالی که برخی نواحی با یک جلسه درمان می‌شوند، اما نواحی دیگر ممکن است نیاز به چندین جلسه‌ی درمانی داشته باشند. در شرایطی که نیاز به چندین جلسه باشد، در هر جلسه بهبود چشمگیری مشاهده می‌شود.

برای مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرید .

51-38093 (98)+

2- 38461990 -51 (98)+

09153771990

09398461992

 

مشاوره با آبنوس
مشاوره با آبنوس