حفظ زیبایی و آراستگی هر فرد که به سان گنجینه ای ارزشمند و موهبتی الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون تأمین آرامش درون و حفظ شأن و منزلت انسانی وی، امکان پذیر نمی باشد.

درمانگاه تخصصی پوست و مو آبنوس

حفظ زیبایی و آراستگی هر فرد که به سان گنجینه ای ارزشمند و موهبتی الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون تأمین آرامش درون و حفظ شأن و منزلت انسانی وی، امکان پذیر نمی باشد. از آنجائیکه تجربه حس خوب زیبایی،در فضایی VIP و آرام بخش برازنده هر فرد زیبا اندیش و زیباپسند است، مجموعه ای مدرن، مجهز و زیبا را همچون نگارخانه ای فاخر، تدارک دیده ایم تا عزیزانی که به حفظ و مراقبت از آراستگی بیرونی و آرامش درونی خود اهمیت می دهند، در محیطی فارغ از هرگونه تنش و ازدحام که بطور معمول در مراکز پزشکی دیده می شود، بتوانند به این امر مهم اهتمام ورزند .

قدم به قدم در جستجوی زیبایی

پوست وسیع ترین ارگان بدن است که همانند یک لباس از بدن محافظت می نماید. اکثر ما حساسیت ویژه ای نسبت به پوست خود خصوصاً پوست صورت داریم. با وجود مراقبت ها و روش هایی که برای جلوگیری از بروز چین و چروک در پوست وجود دارد ، پیری فرایندی ناگریز است، با افزایش سن و کاهش فعالیت کلاژن سازی به تدریج پوست شادابی و طراوت خود را از دست می دهد ،چین وچروک هایی ظریف ، افتادگی ، لکه های قهوه ای رنگ و خطوط عمیق در پوست ظاهر می شوند و حالت ارتجاعی آن کمتر می شود در عین حال همه تغییرات کاملاً تدریجی و مرموزانه است .

حس خوب زیبایی در درمانگاه آبنوس

افتخار داریم در مرکز پزشکی زیبایی آبنوس ارمغان سلامت و زیبایی را که ره آورد سالها تجربه ارزشمند و پشتوانه علمی کارآمدمان است ، به حضورتان تقدیم داریم . این مرکز مجهز به جدیدترین دستگاههای تشخیصی و درمانی پیشرفته مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا می باشد . تلاش خالصانه ما احیاء سلامتی ، جوانی و طراوت پوست شماست . در همین راستا صادقانه خود را به ارائه مفیدترین خدمات با بالاترین استانداردها و متعاقباً بهینه ترین اثرات درمانی و زیبایی متعهد می دانیم . ما در این مرکز به تکریم مراجعین گرانقدرمان پایبندیم و هیچگاه با ایشان تنها در قالب یک مورد پزشکی گذرا برخورد نخواهیم کرد، بلکه در گام نخست با معاینه و مشاوره تخصصی و با تشخیص نوع پوست و بررسی مشکلات نهفته و نیز با اعمال مؤثرترین راهکارهای علمی و تجویز معتبرترین داروهای بهداشتی درمانی ، همچنین بهره مندی از دستگاه های پیشرفته و در نهایت بازبینی های مراقبتی مستمر قطعاً در تأمین آرامش و رضایت خاطر شما عزیزان سربلند خواهیم بود .

نقشه راه گنج زیبایی اختصاصی

برنامه جامع زیبایی اختصاصی شامل یک مسیر مشخص و زمان بندی شده برای زیبایی شماست . شما با داشتن این برنامه یک نقشه راه در اختیاردارید و می دانید که در فواصل معین به چه نقاطی می رسید و نهایتاً مقصدتان چه خواهد بود. این برنامه می تواند شامل استفاده از انواع کرمها ، PRP ،تزریق ژل، بوتاکس، چربی و ... باشد و مهم این است که این برنامه باتوجه به سن، نوع پوست ، اجزاء چهره، موقعیت اجتماعی ، سلائق و خواسته های شما طراحی می شود . هدف از طراحی و اجرای این برنامه مراقبت از گنج زیبایی اختصاصی شماست. بنابراین باتوجه به معاینات انجام شده و موارد فوق صرفاً این برنامه مخصوص خود شما طراحی می شود. چه بسیار کسانی که با هزینه های گزاف و انجام اقدامات بزرگ و کوچک، زمان و هزینه های مادی و معنوی بسیاری را صرف رسیدن به زیبایی می نمایند اما از آنجایی که بدون برنامه ریزی اولیه اقدام نموده اند، در نهایت به آنچه مد نظرشان بوده نرسیده اند بلکه مجموعه ای از تأثیرات نامناسب و ناهماهنگ در چهره شان ایجاد شده است.

آبنوس

حفظ زیبایی و آراستگی هر فرد که به سان گنجینه ای ارزشمند و موهبتی الهی در اختیار وی قرار گرفته است بدون تأمین آرامش درون و حفظ شأن و منزلت انسانی وی، امکان پذیر نمی باشد. از آنجائیکه تجربه حس خوب زیبایی،در فضایی VIP و آرام بخش برازنده هر فرد زیبا اندیش و زیباپسند است،

آبنوس