مزوتراپی لاغری

مزوتراپی لاغری

مزوتراپی یک درمان غیرجراحی برای کاهش چربی موضعی است. این روش از تزریق میکرو دوزهای بسیار کمی از داروهای مزوتراپی استفاده می کند که خواص ضد سلولیت و چربی سوزی بالایی دارند. مزوتراپی با رساندن این داروها به مزودرم (لایه میانی پوست)، ترمیم پوست را تحریک می‌کند و  سلول‌های چربی را ذوب می‌کند.

امروزه از این روش بسیار مؤثر برای موارد زیر استفاده می شود:

— کاهش وزن
— کاهش سلولیت
— کاهش چربی
— مجسمه سازی بدن
— کاهش چین و چروک
— جوانسازی صورت
– آکنه و اسکار آکنه

مزوتراپی در هر قسمت از بدن به یک اندازه موثر است. با این حال، محبوب ترین کاربرد آن برای کاهش سلولیت در ران ها و پاها، برای کانتور کردن بدن در ناحیه شکم، پهلو، پاها و چانه و برای جوان سازی پوست در صورت، گردن و دست ها است.

 

چه کسانی کاندید مزوتراپی هستند؟

مزوتراپی برای افراد بین 18 تا 75 سال مناسب است. کاندیدای ایده آل افرادی هستند که از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشند و دارای اضافه وزن بیش از حد نباشند.

مزوتراپی چگونه عمل می کند؟

مزوتراپی شامل تزریق دوزهای میکرو از داروهای مورد تایید FDA و ترکیبات هومیوپاتی شامل عصاره های گیاهی طبیعی، آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها به طور مستقیم در و اطراف مناطق آسیب دیده است. این تکنیک داروهای مزوتراپی را مستقیماً وارد پوست می‌کند و به این دوزهای بسیار کم اجازه می‌دهد تا تأثیر قابل‌توجهی در کاهش سلولیت، سوزاندن سلول‌های چربی و کاهش چین و چروک و جای زخم داشته باشند.

چه زمانی پس از اولین درمان مزوتراپی نتایج را مشاهده خواهم کرد؟

چربی لیپولیز شده و محصولات جانبی کاهش سلولیت از طریق کلیه ها و کبد دفع می شود. چند هفته طول می کشد تا نتایج را ببینید. پس از 2 تا 4 هفته، مراجعان معمولاً متوجه تغییر شکل ناحیه و بهبود فرورفتگی و ناهمواری ها می شوند.

به چند جلسه مزوتراپی نیاز دارم؟

تعداد جلسات مزوتراپی بستگی به شرایط درمان شده دارد. مزوتراپی برای درمان سلولیت یا نواحی هدفمند پیکرتراشی بدن و کاهش چربی نقطه ای، از جمله کاهش وزن، زمانی که به صورت متوالی انجام شود، موثر است. پروتکل درمان ممکن است به 6 تا 10 جلسه نیاز داشته باشد، بسته به اندازه ناحیه و هدف مشتری.