مشاوره لیپوماتیک

لیپوماتیک ابزاری جهت زیبایی و جلوه دادن به اندام می باشد نه روشی جهت کاهش وزن عمل لیپوماتیک با برداشتن چربی توسط یک ابزار تو خالی به عنوان کانولا از مناطق مختلف مانند:کمر،شکم،داخل پاها،داخل زانو ها،زیرفک، سینه (مردان)انجام می گردد.
+لیبوماتیک سلول های چربی را به طور دائم از بین می برد و باعث تغییر شکل بدن میشود اما اگربعد از عمل شیوه زندگی سالم نداشته باشید این احتمال وجود دارد که سلول های چربی باقی مانده بزرگتر شوند.
+در موردی که بدن شما در مناطق معینی مصوبات چربی انباشته کرده است و با رژیم و ورزش این چربی ها از بین نمی رود،عمل لیپوماتیک برای شما مناسب می باشد.
+لیپوماتیک ممکن است مانند لیپوساکشن به نظر برسد اما فناوری مورد استفاده در لیپوماتیک برای شکستن و مکش چربی بسیار قضاوت است.به همین دلیل لیپوماتیک کمتر به آسیب کم تو بافت ،یکنواختنی چربی در زیر پوست ،زیبایی ظاهری پوست ،زیبایی ظاهری پوست و ماندگاری بیشتر میشود.

مزایای لیپوماتیک:
-ایمن و موثر است
-با بی حسی موضعی انجام می گیرد
-بدون درد یا با حداقل درد می باشد
-زمان بهبودی سریع
-ایجاد نتیجه در زمان کوتاه تر
پزشک ما شما را ارزیابی کرده و با توجه به شرایط خاص شما ،تمام جزئیاتی را که قبل از عمل باید انجام دهید را به شما خواهد گفت و شما در اولین معاینه باید خواسته های خود را از جمله وزن ایده ال،بچه دار شدن و…را برای پزشک واضح بیان کنید.
در لیپوماتیک جراح با بیحسی موضعی ،برشی به طول2.6 میلی متر روی ناحیه مورد نظر ایجاد میکند و کانول را وارد بافت چربی کرده و با حرکت چرخشی و ارزش چربی ها را از بین می برد نتایج بلافاصله بعد از عمل شروع میشود اما ممکن است شما آنها را فورا نبینید و نتایج بدست آمده بین 2 تا 6ماه زمان میبرد.استفاده از گن مخصوص و ماساژ منجر به تسریع در از بین رفتن ورم خواهد شد.

+ ملاحظات قبل از عمل:
-عدم مصرف دخانیات و الکل 2 ساعت قبل
-عدم مصرف مکمل های ویتامین و دارو های گیاهی 2 هفته قبل
-عدم مصرفasa (آسپرین)و ایبوپروفن از 2 هفته قبل

+ملاحظات بعد از عمل:
-دوری از کار به مدت 1 هفته
-پرهیز از ورزش و فعالیت سنگین به مدت 2 تا 3 هفته
-رعایت رژیم غذایی متعادل از سبزیجات و میوه و غلات جهت حفظ نتایج