ليزرQ.Switch

ليزرQ.Switch

امروزه متاسفانه استفاده از تاتو در بين خانم ها و آقايان بسيار رواج يافته است ولي بسياري از افراد پس از مدت كوتاهي از تاتوي خود خسته مي شوند و تمايل به تغيير مدل در آن دارند . به همين دليل در صدد رفع تاتو مي آيند كه در اين راستا در بسياري از مواقع با راهنمايي غلط مراكزي كه در آنجا تاتو نموده اند با موادي نظير اسيد و و يا با برش دادن در صدد رفع تاتو برمي آيند كه اين از صدمات غير قابل جبران نظير كلوئيد(گوشت اضافه) و اسكارهاي بسيار بد شكل براي فرد به وجود مي آورد مطمئن ترين روش و بي خطر ترين وسيله براي رفع تاتو استفاده از دستگاه ليزر Q.S مي باشد كه داراي دو طول موج 1064 و 532 نانو متر مي باشد و براي پاك كردن انواع تاتوها قابل استفاده است.

همچنين اين نوع ليزر براي از بين بردن انواع لكها ، فركل ها (كك و مك ) و ماه گرفتگي هم كاربرد دارد. اين ليزر فقط رنگدانه ها را هدف قرار داده و آسيبي به پوست نمي رساند.

دستگاه ليزر Q.S موجود در كلينيك آبونوس با توجه به دارا بودن سيتم Nonopeeling بالاترين جوابدهي را نسبت به تمام دستگاهاي Q.S موجود در دنياي ليزر پزشكي دارا مي باشد.به خصوص در مورد لايه برداري به صورت Nonopeeling دقيق ترين و مطلوبترين نتيجه را ميتوان گرفت نتيجه هايي كه براي پزشك كاملا تعجب برانگيز خواهد بود .

نوشته قبلی
PRP
نوشته بعدی
دستگاه R2PL

0 نظرات

نظرتان درباره این نوشته

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *