دستگاه جوانسازی پوست در ایران

دستگاه جوانسازی پوست در ایران


سيستم Pixel/ Fractional از جديد ترين سيستم هاي ليزر co2 در سطح دنيا مي باشد. اين دستگاه Non ablative بوده و به صورت نفوذ در عمق پوست اثر بخشي مي كند البته عمق نفوذ اين دستگاه قابل تنظيم است . استفاده از این لیزر می‌تواند در جهت جوانسازی پوست باشد و همچنین باعث می‌شود قوام پوست می شود .

تاباندن اشعه اين ليزر به سطح پوست علاوه بر لايه برداري عميق و دقيق كه باعث بهبود چين هاي ظريف اطراف چشم و لب و كل صورت ، جاي جوش و اسكارهاي قديمي نظير آبله مرغان و سالك و زخم هاي قديمي ، جمع شدگي منافظ باز ، از بين بردن خطوط استريا كه ناشي از افزايش و كاهش وزن و حاملگي هاي متعدد است مي شود همچنین این دستگاه برای افرادی که پس از لاغری و یا به مرور زمان پوستشان شل شده است تاثیر به سزایی دارد.

لیزر فرکشنالCO2 باریکه لیزر را به صورت پرتوهایی میکرونی در فواصل منظم به وضع درمان اعمال می کند. ستون های میکرونی ablative الگوهایی را برای پوست ایجاد کرده که ضمن سوزاندن عمقی نقاطی در موضع درمان، اپیدرم(سطحی ترین لایه پوست) را در فواصل ستون های میکرونی دست نخورده باقی گذاشته و عوارض احتمالی سوزاندن اپیدرم را به حداقل ممکن کاهش می دهد.

در لیزر فرکشنالCO2 اشعه های میکرونی لیزر به لایه های مختلف درم رسیده و با ایجاد اثر حرارتی، باعث بازسازی کلاژن ها(فراوانترین پروتئین بدن محسوب می شود) و ایجاد کلاژن جدید از طریق تحریک فیبرو بلاست ها می شودو با بهره گيري از تكنولوژي تحريك گرمايي سلولهاي عمقي پوست باعث افزايش كلاژنسازي و بازگشت خاصيت الاستيسيته (ارتجاعي ) پوست مي گردد و در نتيجه در پوست هاي شل و افتاده كه بر اثر مرور زمان به اين شكل درآمده اند مي تواند يك ليفتينگ بدون جراحي ايجاد نماييد .

كلينيك آبنوس با داشتن دوربين درماتوسكوپ كه قادر به آناليز كردن عمق گود افتادگي چروكها واسكارها مي باشد درصد پيشرفت بهبودي بيماران را پس از استفاده از اين نوع ليزر به راحتي مي تواند ارزيابي كند وروند بهبودي بيمار علاوه بر مشاهده ظاهري به طوردقيق و علمي هم توسط پزشك متخصص و با كمك دوربين درماتوسكوپ قابل ارزيابي خواهد بود.

0 نظرات

نظرتان درباره این نوشته

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *